Apie mus


Priedai.lt - tai didžiausia, populiariausia specializuota išmaniųjų telefonų, kompiuterinių planšečių aksesuarų, priedų bei dalių elektroninė parduotuvė Lietuvoje ir Baltijos šalyse. UAB „Priedai.lt“ teisinė forma - uždaroji akcinė bendrovė. UAB „Priedai.lt“, įregistruota ir duomenys apie ją kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre, registro tvarkytojas - VĮ Registrų centras.


2012 m. įkurta mūsų internetinė parduotuvė 1-oji Lietuvoje pradėjo specializuotą prekybą telefonų ir planšečių (HTC, Samsung ir kt.) dėklais, kitais priedais. Šiandien internetinės parduotuvės pagrindinė veikla ir siekiai išlieka tie patys – pilnai aprūpinti Jūsų išmaniuosius telefonus bei planšetes jiems skirtais priedais, dalimis, taip palengvinant ir pailginant jų tarnavimą Jums!


Klientai mus vertina už:
- prieinamą kainą,
- didelę pristatymo spartą,
- didžiausią prekių pasiūlą,
- aiškų prekių išdėstymą, jų aprašymą bei nuotraukas,
- malonų komunikavimą,
- greitą reakciją.


Mūsų klientai yra fiziniai asmenys, įmonės, viešosios įstaigos, organizacijos, valstybinės institucijos ir kt. Taip pat, didžiuojamės tiekdami Apple, Asus, HTC, Huawei, LG, Nokia, Samsung, Sony ir kitiems telefonams bei planšetėms skirtų priedų produkciją didžiausioms Lietuvos el. parduotuvėms, įmonėms.


Tikimės, jog išsirinksite sau patinkantį bei tinkantį priedą! Na, o jei nerasite, mielai prašom nesivaržyti ir kreiptis, mūsų nurodytais kontaktais – padėsime.


Malonaus apsipirkimo!


UAB Priedai.lt

Parduotuvė Vilniuje

Priedai.lt sena tinklapio versija