Veikla karantino metu

Mieli klientai,

norime patikinti Jus, kad el. parduotuvė Priedai.lt dirba įprasta tvarka ir toliau vykdys prekybą nepaprastosios padėties metu, t.y. prekes esančias mūsų Vilniaus parduotuvėje/sandėlyje pristatysime per 1-2 d.d.


Tačiau fizinė mūsų parduotuvė Vilniuje (Kalvarijų g. 98), Lietuvos Vyriausybei paskelbus karantiną dėl COVID-19 protrūkio ir siekiant suvaldyti viruso sklaidą, nuo kovo 16 iki kovo 30 d. nedirbs.

Todėl apsiperkant internetu karantino laikotarpiu nebėra galimybės pasirinkti prekės atsiimti ir/arba apmokėti fizinėje parduotuvėje, bet vis dar galite atsiskaityti už prekes kitais Jums patogiais būdais (pavyzdžiui: bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele paštomate ir t.t.)

Klientams pasirinkusiems atsiėmimą ir/arba apmokėjimą mūsų parduotuvėje - siūlysime pasirinkti pristatymą kurjeriu arba paštomatu.

Taip pat primename, jog prekes esančias mūsų parduotuvėje/sandėlyje Vilniuje (rašome kiekvienos prekės aprašyme), pristatysime per 1-2 darbo dienas, prekes esančias mūsų sandėlyje Rygoje - per 1-4 darbo dienas, o prekių, kurių neturime vietoje, t.y. pažymėtų ženkliuku "užsakomoji prekė" - standartiškai 2 - 14 d. d.

Elektroninės parduotuvės užsakytų prekių grąžinimas, dėl COVID-19 viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų prekių grąžinimas nevyks iki kovo 30 dienos. Prekių grąžinimo terminai pratęsiami neskaičiuojant karantino laikotarpio, tačiau prašome norinčius grąžinti prekes iš anksto susisiekti el. paštu kokybe@priedai.lt

Atsiprašome už nepatogumus ir pažadame, kad pasistengsime padaryti viską, kad veikla vyktų kuo sklandžiau, o kilus bet kokiems klausimams, mielai prašome kreiptis el. paštu info@priedai.lt

Priedai.lt kolektyvas