„RAM Mounts“ X-Grip telefono laikiklis motociklui (tvirtinamas prie stabdžių ar sankabos), dviračiui, paspirtukui

„RAM Mounts“ X-Grip telefono laikiklis motociklui (tvirtinamas prie stabdžių/sankabos) - juodas

84,99 €

Prekė yra mūsų parduotuvėje Kalvarijų g. 98, Vilniuje.
Šią prekę pristatysime Jums per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje.

Aprašymas

Details

„RAM® Mounts“ yra lyderiaujantis JAV gamintojas tvirtų ir universalių tvirtinimo sistemų kūrime. Specializuojasi telefonų, planšečių, kompiuterių, vaizdo kamerų ir kitokių prietaisų tvirtinimo pritaikymu automobiliuose, sunkvežimiuose, laivuose, motocikluose, orlaiviuose, baidarėse, paspirtukuose, sandėliuose... Daugelį „RAM® Mounts“ laikiklių galima komplektuoti iš kelių elementų: tvirtinimo bazės komponento, tarpinės jungties ir komponento norimai pritvirtinti įrangai. Daugiau nei 5000 skirtingų modulinių elementų, todėl įrenginio tvirtinimą galima sukomplektuoti pagal individualius poreikius. Dėl netradicinių vietų ar pačių įrenginių tvirtinimų kviečiame kreiptis mūsų kontaktais.

X-Grip serijos laikiklis, ko gero, tvirčiausias telefono laikiklis skirtas motociklui, motoroleriui, dviračiui ar paspirtukui rinkoje! Lyginant su kitais TOP pasaulio gamintojais, X-Grip ypatingai patogus tuo, jog prie telefono nereikia tvirtinti jokių papildomų adapterių ar, kas kart pakeitus telefoną, pirkti specialių, tik tam laikikliui skirtų dėklų.

Šis telefono laikiklis gali būti montuojamas tiek prie motociklo sankabos ar stabdžių rankenos, tiek prie vairo ar kitos dalies (žr. nuotraukas). Ypatingai patogus naudotis, dėka išmanaus X-Grip keturių kojelių laikiklio, telefoną pritvirtinsite vos per kelias sekundes ir neužgriozdinsite telefono masyviais plastiko laikikliais. Reguliavimo kampas taip pat itin platus, todėl nesunkiai nustatysite optimaliausią telefono poziciją.

Į komplektą įeina:
- 1 x Universalus X-Grip 4 kojelių telefono laikiklis, kuris išsiplečia nuo 4,76 cm iki 8,25 cm;
- 1 x papildomas guminis laikiklis, norintiems dar standesnio telefono tvirtinimo;
- 1 x specialus laikiklis tvirtinimui prie sankabos ar stabdžių rezervuaro;
- 2 x skirtingo dydžio metalinės kilpos (diametras 1,27 cm - 3,175 cm) - tvirtinimui prie vairo ar bėgelio;
- 1 x prailginimo alkūnė - laikiklis (ilgis - 6 cm);
- 1 x klijai guminiams paviršiams - padidinti sukibimui;
- 6 x šešiakampiai varžtai skirtingiems tvirtinimams, 2 x varžtų tarpinės, 2 x veržlės;
- modelis: RAM-B-174-A-UN7U;
- visos dalys pagamintos iš itin tvirtų ir kokybiškų medžiagų, nerūdijančio plieno, aukštos klasės sustiprinto plastiko ir jūrinės klasės aliuminio.

Tinka daugeliui telefonų, kurių plotis yra nemažesnis nei 4,76 cm, bet nedidesnis nei 8,25 cm. Pvz.: Apple iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro Max, Samsung Galaxy S22, Galaxy S22 Ultra, Huawei P50, Sony Xperia 1 IV ir daugeliui kitų.

Plačiau sužinoti apie šio laikiklio funkcionalumą galite peržiūrėję žemiau pateiktą video:

Specifikacija

Papildoma informacija

Gamintojas RAM Mounts
Laikiklio tipas Telefono
Tvirtinimas Dviračiui, Motociklui, Paspirtukui, Prie vairo
Spalva Juoda